BAJNOKOK LIGÁJA, Női, Csoportmérkőzések, A-csoport, 1. forduló.

2024.09.07. 18:00 óra, Koprivnica, Sports Hall Fran Galovic, 1254 néző.

Vezette: Christina LOVIN, Simona Raluca STANCU (Románia).

EHF-képviselő: Emir BESLIJA (Montenegró).

HC Podravka Vegeta:
TUCAKOVICS Antonia (kapus)CRNJAK Ana (kapus)BESEN Lucija (kapus)PANDZA Katarina 7/2SIMARA Andrea 5SENVALD Sara 3MAMICS Josipa 3PLETIKOSZICS Matea 2/1BIRTICS Klara 1PRKACIN Kristina 1PANDZA Ana 1/1VUKOVICS KatjaPOPOVICS ElenaCSURICS TerezijaBRKICS MiaVULJAK HannahVezetőedző: OBRVAN Ivica
Hétméteres: 12/4 (PANDZA Katarina 4/2MAMICS Josipa 2/0PLETIKOSZICS Matea 3/1BIRTICS Klara 1/0PANDZA Ana 2/1)
Kiállítás: 3 (PANDZA Ana 2'PRKACIN Kristina 2'MAMICS Josipa 2')
Lövés hatékonyság: 74 % (31 lövés - 23 gól)
Krim Mercator Ljubljana:
VOJNOVICS Maja (kapus)PANDZSICS Amra (kapus)ZAADI DEUNA Grace 5MAVSAR Tamara 5RADICSEVICS Jovanka 3SZTANKO Tjasa 2GROS Ana 2ABINA Ana 2GUTIÉRREZ Jennifer 2VARAGICS Alja 1GRBICS Itana 1HORACEK Tamara 1/1N'DIAYE HawaNGOMBELE BetchaïdelleBRNOVICS TatjanaEGGER PhilomenaVezetőedző: ADZSICS Dragan
Hétméteres: 2/1 (GROS Ana 1/0HORACEK Tamara 1/1)
Kiállítás: 6 (SZTANKO Tjasa 4'ZAADI DEUNA Grace 2'ABINA Ana 2'BRNOVICS Tatjana 4')
Lövés hatékonyság: 96 % (25 lövés - 24 gól - utóbbi nehezen hihető adat).

Részeredmények: 5. percben 1-0, 10. percben 3-3, 15. percben 5-5, 20. percben 6-7, 25. percben 7-9, 30. percben 9-12, 35. percben 10-14, 40. percben 14-16, 45. percben 16-17, 50. percben 21-18, 55. percben 22-21, 60. percben 23-24

8. Nykøbing Falster Håndbold 1 0 0 1 22-31 -9 0

A EHF hiányos statisztikai jegyzőkönyvet adott, melyben nem szerepelnek a kapus teljesítmények. Így homályban marad, hogy a vendégcsapat kapusai hány hétméterest hárítottak a hazaiak nyolc (!) kihagyott büntetői közül.