Kézilabda kupa
Női (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | CVIJICS Dragana | FTC-Rail Cargo Hungaria | 17 (34 perc) | 17 | 1,00 |
2. | BRNOVICS Tatjana | Krim Mercator Ljubljana | 16 (32 perc) | 16 | 1,00 |
3. | JOVOVICS Jovana | DVSC SCHAEFFLER | 15 (30 perc) | 16 | 0,94 |
4. | TCHAPTCHET Lysa | Vipers Kristiansand | 15 (30 perc) | 18 | 0,83 |
5. | PLANÉTA Szimonetta | DVSC SCHAEFFLER | 12 (24 perc) | 15 | 0,80 |
6. | BOUKTIT Sarah | Metz Handball | 12 (24 perc) | 16 | 0,75 |
7. | KOCHANIAK Karolina | MKS Zaglebie Lubin | 11 (22 perc) | 14 | 0,79 |
8. | HOUSHEER Dione | Odense Håndbold | 11 (22 perc) | 15 | 0,73 |
9. | GONZÁLEZ ORTEGA Lara | CS Rapid Bucuresti | 10 (20 perc) | 11 | 0,91 |
10. | JÖRGENSEN Kristina | Metz Handball | 10 (20 perc) | 16 | 0,63 |
11. | BAKKERUD Ingvild | Ikast Handbold | 10 (20 perc) | 16 | 0,63 |
12. | KISFALUDY Anett | FTC-Rail Cargo Hungaria | 9 (18 perc) | 14 | 0,64 |
13. | IVERSEN Rikke | Team Esbjerg | 9 (18 perc) | 15 | 0,60 |
14. | KLUJBER Katrin | FTC-Rail Cargo Hungaria | 9 (18 perc) | 17 | 0,53 |
15. | HVENFELTH Sofia | SG BBM Bietigheim | 9 (18 perc) | 17 | 0,53 |
16. | HÁMORI Konszuéla | DVSC SCHAEFFLER | 8 (16 perc) | 13 | 0,62 |
17. | BREISTÖL Kristine | Team Esbjerg | 8 (16 perc) | 14 | 0,57 |
18. | DA CRUZ KASSOMA Albertina | CS Rapid Bucuresti | 8 (16 perc) | 14 | 0,57 |
19. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 8 (16 perc) | 16 | 0,50 |
20. | LINDQVIST Emma | Ikast Handbold | 8 (16 perc) | 16 | 0,50 |
21. | HAUGSTED Line | Győri Audi ETO KC | 8 (16 perc) | 16 | 0,50 |
22. | WAADE Silje | Vipers Kristiansand | 8 (16 perc) | 16 | 0,50 |
23. | KUDLACZ-GLOC Karolina | SG BBM Bietigheim | 8 (16 perc) | 17 | 0,47 |
24. | WIKSFORS Stina | IK Sävehof | 7 (14 perc) | 14 | 0,50 |
25. | PRZYWARA Daria | MKS Zaglebie Lubin | 7 (14 perc) | 14 | 0,50 |
26. | POPOVICS Andrijana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 7 (14 perc) | 14 | 0,50 |
27. | MAVSAR Tamara | Krim Mercator Ljubljana | 7 (14 perc) | 15 | 0,47 |
28. | VALENTINI Chloé | Metz Handball | 7 (14 perc) | 16 | 0,44 |
29. | HANSEN Anne Mette | Metz Handball | 7 (14 perc) | 16 | 0,44 |
30. | LYKKEGAARD Maria | Ikast Handbold | 7 (14 perc) | 16 | 0,44 |
31. | JERÁBKOVÁ Markéta | Ikast Handbold | 7 (14 perc) | 16 | 0,44 |
32. | INGSTAD Vilde | CSM Bucuresti | 7 (14 perc) | 16 | 0,44 |
33. | FLIPPES Laura | CSM Bucuresti | 7 (14 perc) | 17 | 0,41 |
34. | GASSAMA Kaba | SG BBM Bietigheim | 7 (14 perc) | 17 | 0,41 |
35. | SCHULZE Luisa | Vipers Kristiansand | 7 (14 perc) | 18 | 0,39 |
36. | PINTEA Crina | CSM Bucuresti | 6 (12 perc) | 12 | 0,50 |
37. | KANOR Orlane | CS Rapid Bucuresti | 6 (12 perc) | 12 | 0,50 |
38. | KOPPANG Nina | IK Sävehof | 6 (12 perc) | 13 | 0,46 |
39. | GRANAT Felicia | IK Sävehof | 6 (12 perc) | 14 | 0,43 |
40. | KLEMENCSICS Valentina | Krim Mercator Ljubljana | 6 (12 perc) | 14 | 0,43 |
41. | GODEC Ivana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 6 (12 perc) | 14 | 0,43 |
42. | AARDAHL Maren | Odense Håndbold | 6 (12 perc) | 15 | 0,40 |
43. | MEJLVANG Sidsel | Odense Håndbold | 6 (12 perc) | 15 | 0,40 |
44. | MALÁ Veronika | SG BBM Bietigheim | 6 (12 perc) | 15 | 0,40 |
45. | MÖLLER Michala | Team Esbjerg | 6 (12 perc) | 15 | 0,40 |
46. | HAGGERTY Tamara | DVSC SCHAEFFLER | 6 (12 perc) | 16 | 0,38 |
47. | SMITS Xenia | SG BBM Bietigheim | 6 (12 perc) | 16 | 0,38 |
48. | DALE BRATTSET Kari | Győri Audi ETO KC | 6 (12 perc) | 16 | 0,38 |
49. | EDWIGE Beatrice | FTC-Rail Cargo Hungaria | 6 (12 perc) | 17 | 0,35 |
50. | ARNTZEN Emilie | CSM Bucuresti | 6 (12 perc) | 18 | 0,33 |
51. | N'DIAYE Hawa | Brest Bretagne Handball | 5 (10 perc) | 8 | 0,63 |
52. | GÓRNA Adriana | MKS Zaglebie Lubin | 5 (10 perc) | 14 | 0,36 |
53. | IVANOVICS Tanja | WHC Buducsnoszt BEMAX | 5 (10 perc) | 14 | 0,36 |
54. | BROCH Yvette | Győri Audi ETO KC | 5 (10 perc) | 14 | 0,36 |
55. | HERNANDEZ Ainhoa | CS Rapid Bucuresti | 5 (10 perc) | 14 | 0,36 |
56. | LAZOVICS Barbara | Krim Mercator Ljubljana | 5 (10 perc) | 14 | 0,36 |
57. | GRIJSEELS Alina | Metz Handball | 5 (10 perc) | 15 | 0,33 |
58. | DAHL RAGNHILD Valle | Odense Håndbold | 5 (10 perc) | 15 | 0,33 |
59. | RUSHFELDT DEILA Thale | Odense Håndbold | 5 (10 perc) | 15 | 0,33 |
60. | SMITS Inger | SG BBM Bietigheim | 5 (10 perc) | 15 | 0,33 |
61. | VINTER BURGAARD Louise | Metz Handball | 5 (10 perc) | 16 | 0,31 |
62. | KÁCSOR Gréta | DVSC SCHAEFFLER | 5 (10 perc) | 16 | 0,31 |
63. | BÖLK Emily | FTC-Rail Cargo Hungaria | 5 (10 perc) | 17 | 0,29 |
64. | MALESTEIN Antje | FTC-Rail Cargo Hungaria | 5 (10 perc) | 17 | 0,29 |
65. | ROBERTS Jamina | Vipers Kristiansand | 5 (10 perc) | 18 | 0,28 |
66. | KOBYLINSKA Monika | CSM Bucuresti | 5 (10 perc) | 18 | 0,28 |
67. | OMOREGIE Elizabeth | CSM Bucuresti | 4 (8 perc) | 10 | 0,40 |
68. | NIAKATE Kalidiatou | WHC Buducsnoszt BEMAX | 4 (8 perc) | 11 | 0,36 |
69. | ZYCH Aleksandra | MKS Zaglebie Lubin | 4 (8 perc) | 13 | 0,31 |
70. | REISTAD Henny | Team Esbjerg | 4 (8 perc) | 13 | 0,31 |
71. | PANKOWSKA Natalia | MKS Zaglebie Lubin | 4 (8 perc) | 14 | 0,29 |
72. | JURENCZYK Karolina | MKS Zaglebie Lubin | 4 (8 perc) | 14 | 0,29 |
73. | KADOVICS Nadja | WHC Buducsnoszt BEMAX | 4 (8 perc) | 14 | 0,29 |
74. | LASSOURCE Corale | Brest Bretagne Handball | 4 (8 perc) | 14 | 0,29 |
75. | RYU Eun Hee | Győri Audi ETO KC | 4 (8 perc) | 14 | 0,29 |
76. | JANJUSEVICS Andela | CS Rapid Bucuresti | 4 (8 perc) | 14 | 0,29 |
77. | JACOBSEN Marit | Team Esbjerg | 4 (8 perc) | 15 | 0,27 |
78. | SKOGRAND Stine | Ikast Handbold | 4 (8 perc) | 16 | 0,25 |
79. | FOPPA Pauletta | Brest Bretagne Handball | 4 (8 perc) | 16 | 0,25 |
80. | JARRIGA Eva | Brest Bretagne Handball | 4 (8 perc) | 16 | 0,25 |
81. | CABRAL BARBOSA Alexandrina | Brest Bretagne Handball | 4 (8 perc) | 16 | 0,25 |
82. | NZE MINKO Estelle | Győri Audi ETO KC | 4 (8 perc) | 16 | 0,25 |
83. | DULFER Kelly | SG BBM Bietigheim | 4 (8 perc) | 16 | 0,25 |
84. | ABBINGH Lois | Vipers Kristiansand | 4 (8 perc) | 17 | 0,24 |
85. | FRERIKS Merel | Brest Bretagne Handball | 3 (6 perc) | 8 | 0,38 |
86. | COATANEA Pauline | Brest Bretagne Handball | 3 (6 perc) | 10 | 0,30 |
87. | TOMORI Zsuzsanna | FTC-Rail Cargo Hungaria | 3 (6 perc) | 13 | 0,23 |
88. | DMITRIJEVA Darja | Krim Mercator Ljubljana | 3 (6 perc) | 13 | 0,23 |
89. | VUKCSEVICS Jelena | WHC Buducsnoszt BEMAX | 3 (6 perc) | 13 | 0,23 |
90. | DRABIK Joanna | MKS Zaglebie Lubin | 3 (6 perc) | 13 | 0,23 |
91. | SEMBE Ida | IK Sävehof | 3 (6 perc) | 14 | 0,21 |
92. | KYLBERG Thea | IK Sävehof | 3 (6 perc) | 14 | 0,21 |
93. | MILOJEVICS Jovana | MKS Zaglebie Lubin | 3 (6 perc) | 14 | 0,21 |
94. | KORSÓS Dorina | CS Rapid Bucuresti | 3 (6 perc) | 14 | 0,21 |
95. | PINEAU Allison | Krim Mercator Ljubljana | 3 (6 perc) | 15 | 0,20 |
96. | ALMEIDA DE PAULA Bruna | Győri Audi ETO KC | 3 (6 perc) | 15 | 0,20 |
97. | HOVDEN Emilie | Győri Audi ETO KC | 3 (6 perc) | 15 | 0,20 |
98. | MÖRK Nora | Team Esbjerg | 3 (6 perc) | 15 | 0,20 |
99. | HÁRSFALVI Júlia | FTC-Rail Cargo Hungaria | 3 (6 perc) | 16 | 0,19 |
100. | BRKICS Mia | Metz Handball | 3 (6 perc) | 16 | 0,19 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.